2008



7. MEĐUNARODNA VESLAČKA REGATA „SVETI DUJE“ U SPLITU*


STUDENTI - UTRKA 1
   
1. FESB SPLIT      03:08,90
2. POMORSKI FAKULTET U SPLITU      03:09,73
3. KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU      03:13,76
4. MEDICINSKI FAKULTET U ZAGREBU      03:17,48
5. FILOZOFSKI FAKULTET U ZAGREBU      03:45,70
6. EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU 2      -----------
       

STUDENTI - UTRKA 2

   
1. EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU 1     03:11,76
2. EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU     03:19,68
3. GRAĐ.-ARH.FAKULTET U SPLITU     03:21,53
4. RGN FAKULTET U ZAGREB     03:32,56
5. PMF U ZAGREBU     03:37,35
6. HRVATSKI STUDIJ U ZAGREBU     03:54,11
       

STUDENTICE- UTRKA 1

   
1. UNIVERSITY OF BUDAPEST     03:41,60
2. SVEUČILIŠTE U SPLITU     03:46,11
3. EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU     04:01,66
4. HRVATSKI STUDIJI U ZAGREBU     04:10,01
       

STUDENTICE - UTRKA 2

   
1. SVEUČILIŠTE U RIJECI     03:42,95
2. UČITELJSKI FAKULTET U ZAGREBU     04:09,21
3. FILOZOFSKI FAKULTET U ZAGREBU     04:26,37
       

SVEUČILIŠTA- UTRKA 1

   
1. UNIVERSITY OF CAMBRIDGE     02:59,42
2. SVEUČILIŠTE U ZADRU     03:20,42
3. SVEUČILIŠTE U NOVOM SADU     03:41,00
4. UNIVERSITY OF BUDAPEST     04:01,20
5. SVEUČILIŠTE U ZAGREBU 1     ------------
6. SVEUČILIŠTE U SPLITU 2     ------------
       

SVEUČILIŠTA- UTRKA 2

   
1. UNIVERSITY OF OXFORD     02:55,75
2. SVEUČILIŠTE U SPLITU     03:01,21
3. UNIVERSITY OF HANNOVER     03:07,23
4. SVEUČILIŠTE U ZAGREBU     03:08,85
5. SVEUČILIŠTE U RIJECI     03:15,55
6. SVEUČILIŠTE U DUBROVNIKU     03:24,88

*zbog nepotpunih podataka pruženih od strane organizatora nismo bili u mogućnosti navesti rezultate finalnih utrka

Regata Croatia Open

STUDENTI
   
1. Fakultet prometnih znanosti      06:36,28
2. Medicinski fakultet       06:37,68
3. Ekonomski fakultet      06:39,83
4. University of the West of England(UWE)      06:41,81
       

STUDENTICE
   
1. Birmingham/UWE/Bristol      07:10,91
2. Hrvatski studij      07:43,36
3. Ekonomski fakultet      07:52,51
4. University of the West of England(UWE)      07:58,40
5. Filozofski fakultet      08:04,80
6. Farmaceutski fakultet      08:10,65
7. PMF        08:14,07

       

4. REGATA EKONOMSKOG FAKULTETA

 

UTRKA MEDIJA(1000m) - STUDENTICE

 

1. Radio 101 Ekonomski fakultet 3:32,71
2. Kapital Network Učiteljski fakultet 3:39,81
3. Sportske novosti Fakultet prometnih znanosti 3:44,87
4. Business.hr Filozofski fakultet 3:47,40

 


UTRKA ASISTENATA(500m)

 

1. Ekonomski fakultet 1:59,82
2. Fakultet strojarstva i brodogradnje 2:01,35

 


UTRKA PODUZEĆA(500m) - STUDENTI

 

1. Badel1862 Ekonomski fakultet 1:24,28
2. Coca Cola Beverages Hrvatska d.d. Medicinski fakultet 1:25,24
3. Hrvatska poštanska banka d.d. Prirodoslovno matematički fakultet 1:25,79
4. Erste & Steiermärkische Bank d.d. Fakultet strojarstva i brodogradnje 1:28,57
5. Algoritam d.o.o.

Filozofski fakultet

1:31,24
6. Kordun d.d.

Rudarsko-geološko-naftni fakultet

1:33,28

 


UTRKA EKONOMSKOG FAKULTETA(2000m) - STUDENTI

1. Fakultet prometnih znanosti 6:24,72
2. Ekonomski fakultet 6:37,81
3. Sveučilište u Zagrebu 1 6:46,97
4. Sveučilište u Zagrebu 2 6:56,15
   

 

 


 
UTRKA GRADOVA M8+ (500m) 12:30
1. Zagreb
1:32.0
2. Ogulin 1:37.4

UTRKA VETERANA M8+ (500m) 12:40
1. Fakultet elektrotehnike i računarstva
1:30.5
2. Ekonomski fakultet 1:32.0


UTRKE "TORO-CUP" Ž8+ (500m)
1.KVALIFIKACIJE 13:30  
   
1.Prirodoslovno-matematički fakultet 1:45.2
2.Ekonomski fakultet 1:47.0
   
2.KVALIFIKACIJE 13:35  
   
1. Fakultet prometnih znanosti 1:48.0
2. Učiteljski fakultet 1:52.4
3. Fakultet strojarstva i brodogradnje 1.58.2
   
1.FINALNA UTRKA "TORO-CUP" Ž8+ 13:50 - za treće mjesto  
   
1. Ekonomski fakultet 1:49.7
2. Učiteljski fakultet 1:55.0
3. Fakultet strojarstva i brodogradnje 2:03.0
   
2. FINALNA UTRKA "TORO-CUP" Ž8+ 13:55 - za prvo mjesto  
1. Prirodoslovno-matematički fakultet 1:46.3
2. Fakultet prometnih znanosti 1:49.5
   
5.VESLAČKA SPRINT UTRKA 'TORO-CHALLENGE' Ž8+ (500M) - 14:15
1. Ekonomski fakultet
1:42.7
2. Fakultet prometnih znanosti 1:49.5

UTRKE "TORO-CUP" M8+ (500m)
   
1.KVALIFIKACIJE 14:45  
   
1. Fakultet prometnih znanosti 1:27.0
2. Fakultet strojarstva i brodogradnje 1:31.0
 
2.KVALIFIKACIJE 14:50  
1. Prirodoslovno-matematički fakultet 1:26.8
2. Ekonomski fakultet 1:27.1
   
1.FINALNA UTRKA "TORO-CUP" M8+ 15:05 - za treće mjesto  
1. Ekonomski fakultet 1:29.8
2. Fakultet strojarstva i brodogradnje 1:30.1
   
2.FINALNA UTRKA "TORO-CUP" M8+ 15:10 - za prvo mjesto  
1. Fakultet prometnih znanosti 1.33.1
2. Prirodoslovno-matematički fakultet 1:36.5
 

5.VESLAČKA SPRINT UTRKA 'TORO-CHALLENGE' M8+ (500M) - 15:30
1. Fakultet prometnih znanosti
1:26.9
2. Ekonomski fakultet 1:27.8
Ispiši stranicu