2007


       

3. REGATA EKONOMSKOG FAKULTETA

 

UTRKA MEDIJA(1000m) - STUDENTICE

 

1. Radio Cibona Ekonomski fakultet 3:44,76
2. Kapital Network Filozofski fakultet 3:53,28
3. Sportske novosti Učiteljski fakultet 3:54,67
4. Radio 101 Fakultet prometnih znanost 4:37,11

 


UTRKA ASISTENATA(500m)

 

1. Fakultet strojarstva i brodogradnje 1:59,82
2. Ekonomski fakultet 2:01,35

 


UTRKA PODUZEĆA(500m) - STUDENTI

 

1. Algoritam Medicinski fakultet 1:24,28
2. Globaldizajn Ekonomski fakultet 1:25,24
3. Autocommerce Fakultet strojarstva i brodogradnje 1:25,79
4. Končar - sklopna postrojenja Pravni fakultet 1:28,57
5. Erste & Steiermärkische Bank

Filozofski fakultet

1:31,24
6. Volko

Rudarsko-geološko-naftni fakultet

1:33,28

 


UTRKA EKONOMSKOG FAKULTETA(1000m) - STUDENTI

1. Sveučilište u Mariboru 3:01,14
2. Ekonomski fakultet 3:05,02
3. Šumarski - Agronomski fakultet 3:10,42
4. Ekonomski fakultet - druga posada 3:23,64
5. Hrvatski studiji - ženska posada 3:28,38

 

 

 


 

12. SVEUČILIŠNA TRKA OSMERACA


STUDENTICE
OSMERAC - FINALE A  
1. Hrvatski studiji
     07:26.91
2. Farmaceutsko biokemijski fakultet      07:31,34
3. Prehrambeno biotehnološki fakultet      07:33,72
4. Prirodoslvno matematički fakultet      07:52,97
5. Ekonomski fakultet      08:18:26
6. Učiteljski fakultet      09:16,27
       

STUDENTI

OSMERAC - FINALE A  

1. Kineziološki fakultet

 
 
06:09,52
2. Fakultet prometnih znanosti     06:14,61
3. Medicniski fakultet     06:15,32
4. Ekonomski fakultet     06:35,47
5. Fakultet elektrotehnike i računarstva     06:46,02
6. Šumarski fakultet     06:46,89

 


 
       

4. VESLAČKA SPRINT UTRKA 'TORO-CHALLENGE'  (500m)

 

 

STUDENTI
1. Fakultet prometnih zananosti
1:24:18
2. Ekonomski fakultet 1:25:31

 

 

STUDENTICE
1. Ekonomski fakultet
1:46:67
2. Fakultet prometnih zananosti 1:59:76

 

 

 

UTRKA GRADOVA M8+ (500m) 12:30
1. Grad Zagreb
1:28:05
2. Grad Ogulin 1:33:06

 

UTRKE "TORO-CUP" Ž8+ (500m)
 

1.KVALIFIKACIJE 13:00

 
1. Prirodoslovno-matematički fakultet 1:46
2. Fakultet prometnih zananosti 1:50
3. Učiteljski fakultet 1:51
   
   
2.KVALIFIKACIJE 13:30  
1. Hrvatski studiji 1:48:28
2. Ekonomski fakultet 1:53:99
   
   
FINALE UTRKE "TORO-CUP" Ž8+ 14:00  
1. Hrvatski studiji 1:40:87
2. Prirodoslovno-matematički fakultet 1:44:52
3. Fakultet prometnih zananosti 1:50:42

 

UTRKA "TORO-CUP" M8+ (500M) 15:00  
1. Fakultet prometnih zananosti
1:13:67
2. Ekonomski fakultet 1:17:02
3. Fakultet strojarstva i brodogradnje 1:18:20
4. Prirodoslovno-matematički fakultet 1:27:05

 

 

Ispiši stranicu